خدمات حسابداری

حسابداری 

حقوق و دستمزد، دفترداری و آموزش

    • ما یک سیستم حسابداری کارآمد و سفارشی برای نیازهای شما در کسب و کار یا افراد طراحی می‌کنیم. هدف ما صرفه‌جویی در زمان و تلاش شماست و به شما امکان می‌دهد تا تصمیمات آگاهانه و موفقیت‌آمیزی را بگیرید. با استفاده از QuickBooks Online و سایر برنامه‌ها، ما تمام اجزا الزامی را به طور سریع و مطلوب یکپارچه می‌کنیم.

 

مالیات

 

برنامه‌ریزی، آماده‌سازی و ارسال اظهارنامه مالیاتی

    • ما مجموعه‌ای گسترده از خدمات کمک مالیاتی ارائه می‌دهیم، از جمله آماده‌سازی اظهارنامه مالیاتی شخصی و تجاری. آنچه ما را از دیگران متمایز می‌کند، تعهد ما در اطلاع‌رسانی موثر به شما، بیشینه‌سازی تمام افتخارات مشمول و اجرای یک استراتژی پیشگیرانه برای صرفه‌جویی مالیاتی است.

 

آموزش 

یادگیری، فهم، بهبود گزارش‌ها و بیشینه‌سازی QuickBooks

    • ما فقط محافظت و به‌روزرسانی دفترداری شما را نمی‌کنیم. ما در زمینه QuickBooks تخصص داریم که به ما امکان می‌دهد به کسب و کارها و افراد کمک کنیم تا حداکثر استفاده را از نرم‌افزار ببرند. ما راهنمایی قابل ارزشی در انتخاب نسخه مناسب QuickBooks برای کسب و کار شما ارائه می‌دهیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که فرآیند نصب به خوبی انجام شود. این شامل وظایفی مانن

 

د ایجاد یا وارد کردن پرونده شرکت شما و سازماندهی نمودار حساب‌های شما به صورت دقیق می‌شود. با ارائه این خدمات ضروری، ما به شما امکان می‌دهیم تا قدرتمندترین قابلیت‌های QuickBooks را به کار گیرید و اطلاعات مالی خود را به‌دست آورید.

 

نرم‌افزارهایی که با آن کار می‌کنیم

 

ما متعهد هستیم تا در پیشروی فناوری باقی بمانیم

    • با دقت نرم‌افزارها و برنامه‌های کارآمد را انتخاب کرده و تجربه مشتریان خود را بهبود بخشیم و کارمان را با بهره‌وری بیشینه انجام دهیم.

 

با چه کسانی همکاری می‌کنیم

 

ما تجربه گسترده‌ای در ارائه خدمات به مشتریان در طیف گسترده‌ای از صنایع داریم، از جمله افراد و کسب و کارهای کوچک، مالی، بهداشت، فناوری، خرده‌فروشی، تولید، خدمات حرفه‌ای و بسیاری دیگر.